LISTA PRAKTYKÓW DM PTDM

certyfikat 1 Joanna Mikuć joannamikuc@vp.pl

certyfikat 2 dr n. med. Monika Mak specjalista psychologii klinicznej, monika.mak@gmail.com , Klinika Dilige ul. Parkowa 5a, 71-600 Szczecin  

certyfikat 3 dr n. zdr. Katarzyna Adamowicz dietetyk, psycholog; tel. 600 953 958, Klinika Dilige ul. Parkowa 5a, 71-600 Szczecin

certyfikat 4 Mirosława Pankiewicz nr telefonu 667 563 709, www.pankiewicz.szczecin.pl

certyfikat 5 Ewa Roszak Szczecin tel. 516 047 415

certyfikat 6 prof. nadzw. dr hab. n. med. Jolanta Kucharska-Mazur, specjalista psychiatra, miejsce pracy: Klinika Dilige, ul. Parkowa 5a/1, 71-600 Szczecin, tel. 501023653, mail: kontakt@klinikadilige.pl

certyfikat 7 Katarzyna Rynkiewicz, psycholog, Nowogard, kontakt: k.rynkiewicz93@gmail.com

certyfikat 8 Paulina Kunicka, nr tel. 796 304 704, e-mail: paulina.kunicka7@gmail.com

certyfikat 9 Inga Janik-Fuks, psycholog – poradnia psychologiczno pedagogiczna nr 4 w Szczecinie, tel. 697 458 242, e-mail: inga.janik@wp.pl

certyfikat 10 Dorota Sokolińska-Wąsik, pedagog specjalny, doradca zawodowy tel. 721 460 542, e-mail: dorsok@interia.pl

certyfikat 11 Maja Masztalerz, psycholog, Ośno Lubuskie e-mail: michalekmaja@gmail.com

certyfikat 12 Beata Jas, psycholog, Gorzów Wlkp. e-mail: beata.jas@zppp-gorzow24

certyfikat 13 Anna Suska, Gorzów Wlkp. e-mail: ania_cierpicka@02.pl

certyfikat 14 Iwona Zofia Frątczak, pedagog teraputa, logopeda. Cybinka, tel: 660 409 449 mail: ifronka@gmail.com

certyfikat 16 Anna Lewandowska-Solarek, psycholog, Gorzów Wlkp., mail: anna.lewandowska.eko@gmail.com

certyfikat 17 Michalina Kapelan, pedagog, socjoterapeuta w Gdańsku, e-mail: michalina.kapelan@wp.pl

certyfikat 18 Katarzyna Kuchnowska, pedagog, terapeuta, trener tel. 503-634-130 e- mail: KATARZYNA.KUCHNOWSKA@NIEUSTARSZONE.EU adres: ul. Aleja Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk

certyfikat 19 Marzena Jankowicz, ul. Rejowska 34/30 26-110 Skarżysko-Kamienna

certyfikat 20 Anna Łangowska, specjalista psychoterapii uzależnień, kontakt 600 693 194, woj. pomorskie

certyfikat 21 Małgorzata Wróblewska, 84-300 Lębork tel. 603 796 211, e-mail: gosia04071960@wp.pl

certyfikat 22 Tomasz Jura, terapeuta uzależnień, pedagog o specjalności resocjalizacyjno-opiekuńczej, e-mail: tomaszjura77@gmail.com

certyfikat 23 Ada Andrzejczak studentka psychologii, stażystka w ZPS w Gdyni

certyfikat 24 Aleksandra Szlitter

certyfikat 25 Krystian Stępień

certyfikat 26 Maciej Kowalczyk

certyfikat 27 Ewelina Dydak

certyfikat 28 Anna Kucharska

certyfikat 29 Małgorzata Słociuk-Jurczyńska malgorzata.slociuk@gmail.com psychoterapeutapoznan.com

certyfikat 30 Anna Minoga– psycholog, coach, https://www.linkedin.com/in/annaminoga/   , e-mail: minoga.anna@gmail.com

certyfikat 32 Katarzyna Formela specjalista psychoterapii uzależnień, tel. 609 180 881, woj. pomorskie

certyfikat 33 Katarzyna Sońta-Sobiesiak psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, Łódź katarzynasontasobiesiak@gmail.com

certyfikat 34 Magdalena Kowalczyk-Zygmuntowska lenamagdakz@gmail.com, psycholog, woj. śląskie, tel.517-094-974 lenamagdakz@gmail.com

certyfikat od 35 do 71 współpracownicy w jednostkach wspieranych przez Instytut Dobrej Edukacji

certyfikat 72 Monika Stolińska pracownik socjalny, kurator; tel. 662098267, stolinska@wp.pl, woj. pomorskie

certyfikat 73 Katarzyna Nowak sekretarz Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Skarszewach, e-mail: katarzyna.nowak@skarszewy.pl , woj. pomorskie

certyfikat 74 Mateusz Wejer ul. Górna 2, 83-250 Skarszewy

certyfikat 75 mgr Izabela Paszek MGOPS Kobylin izabelapaszek@vp.pl

certyfikat 76 mgr Marta Misiak  pracownik socjalny Kobylin

certyfikat od 78 do 93 współpracownicy w jednostkach wspieranych przez Instytut Dobrej Edukacji

certyfikat 94 Jowita Maziarz, psycholog, Leszno, kontakt: jowitamaziarz.jm@gmail.com

certyfikat 95 Marta Dzięgielewska, Błonie koło Warszawy, kontakt: marta.dziegielewska@powblonie.pl

certyfikat 96 Agnieszka Duszyńska, pedagog, logopeda; PPP Mogilno e-mail aguladusza22@gmail.com